هلدینگ گل خندان تجارت

هلدینگ گلخندان تجارت با هدف گذاریهای بلند مدت و گامهای برنامه ریزی شده در سال 1370 با هدف صادرات، واردات، تهیه و توزیع انواع کالاهای مجاز، ارائه خدمات تجاری شرکتها شروع به فعالیت نمود وباتکیه بر دانش و تخصص و نیز بهره مندی از کارشناسان مجرب توانسته است در زمینه فعالیتی خود، در سطح مطلوبی به ارائه خدمات بپردازد و حتي‌المقدور در جهت بهينه‌سازي خدمات بازرگانی در كشور كوشا باشد.
هلدینگ گل خندان تجارت شامل شرکت های زیر می باشد:

  • اُبودیزاین
  • بازرگانی گل خندان تجارت
  • صرافی پرشیاارز
  • شرکت BTB
  • شرکت پارسلند
  • نشریه پارسلند
  • انبار بزرگ خلیج فارس
اُبودیزاین

اُبودیزاین بعنوان زیرمجموعه ای از هلدینگ گل خندان تجارت، در زمینه واردات و فروش اقلام دکوراسیون و تزیینات داخلی و خارجی ساختمان ازجمله کاغذ دیواری،لمینت،کفپوش،دیوار کوب با سابقه ای بیش از ده سال مشغول به فعالیت می باشد. ما باعرضه مجموعه بی نظیر از بهترین محصولات و با ارائه طرحی نو در زمینه دکوراسیون و تزیینات داخلی و خارجی ساختمان شروع به فعالیت نموده ایم.ما عملیات کسب و کار خود را بر پایه ارائه بهترین تجربه در محیطی شیک ولوکس که نشان دهنده سلیقه منحصر به فرد و شخصیت شماست ،پایه ریزی کرده ایم.شناخت نیاز بازار ، انتخاب درست محصول ،ارائه مناسب آن در بازار از یکسو و ارتقاء تنوع محصول همگام با بازارهای جهانی ،استفاده از تکنولوژی های نوین صنعت ساختمانی و سیاست گذاری درست در زمینه ی قیمت در بازار از سوی دیگر از جمله مواردی می باشد که باعث رشد چشمگیر مجموعه گل خندان و برند ابودیزاین گردیده است. همچنین در راستای خریدی آسان و مطمئن اقدام به راه اندازی وبسایت ابوپلاس نموده ایم تا بتوانیم شما را در انتخابی بهتر یاری نماییم.

فروشگاه سیار اُبوپلاس

سرویس ماشین اُبو پلاس شركت اُبودیزاین، در سال94 به صورت محدود آغاز و سپس با افزایش تقاضا از سوی نمایندگان و فروشندگان فعال در حوزه دکوراسیون داخلی، به تدریج در سایر شهر های کشور (9 استان) تجهیز و امکان ارائه سرویس به مشتریان فراهم گردیده است. سرويس ماشین اُبو پلاس به فروشندگان این امكان را ميدهد كه محصولات و كالاهاي اُبودیزاین را در محل پروژه به كليه خريداران عرضه نمايند. مهمترین مزیت این سرویس امکان حضور در مکان پروژه و امکان تطابق هارمونی محصولات با اِلمان های موجود در پروژه می باشد.

مشاهده فروشگاه های سیار

ویژگی فروشگاه سیار اُبو پلاس جهت فروشگاه ها:

  • ابزار تبلیغی مناسبی در جهت فروش بیشتر فروشگاه ها در محدوده فعالیت شان می باشد.
  • در هر جای ایران در مقاطع زمانی مختلف (نمایشگاه های استانی، فروش های ویژه، بازاریابی های فصلی و....) فروشگاهها می توانند از این سرویس استفاده کنند.
  • اُبوپلاس متعلق به همه خانواده فروش محصولات اُبو است؛ لیکن درصورت تعدد درخواست در یک زمان اولویت با متقاضی اول خواهد بود.

راه های ارتباط با روابط عمومی ابودیزاین

تلفن های تماس:

021-43317

021-44626048

میدان پونک، بلوار فلاح زاده، همیلا سنتر، طبقه 7 واحد 704

شبکه های اجتماعی:

پست الکترونیک: pr@oubo.ir

آیدی تلگرام: publicrelation98@

اینستاگرام: oubo_design

تماس با اُبو
Contact Us

 
  
 
 
 

(بدون حساسیت به کوچک یا بزرگ بودن حروف)