معرفی کفپوش رولی هموژن آنتی باکتریال ابودیزاین با پاسخ به 11 سوال متداول

1396-8-20

اُبودیزاین در راستای تکمیل محصولات خود و باتوجه به نیاز مشتریان به خصوص مشتریان خاص به کف پوش های پرتردد با کیفیت و دارای استانداردهای معتبر، کف پوش منحصر به فرد خود را در سبد محصولاتش قرارداده تا بتواند نیاز مشتریان را تامین و تنوع محصولات خود را ارتقا بخشد.
در ادامه با پاسخ به 11 سوال متداول به بررسی این کف پوش می پردازیم
. 1- مهمترین شاخص کف پوش های بیمارستانی چپیست؟
کفپوش انتخابی برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی باید دارای مقاومت سایش بسیار بالا باشد .علاوه بر این کفپوش نباید لغزنده باشد تا از صدمات ناشی از سرخوردن بیماران و پرسنل بیمارستان جلوگیری شود.
2- به چه موارد مهمی در خرید این کف پوش باید توجه ویژه داشت؟
الف) سهولت جابه جایی تجهیزات پزشکی مانند ویلچر، برانکارد پرتو نگار اشعه ایکس و ...
ب ) نظافت و نگهداری آسان سطح کفپوش
ج) غیر لغزنده بودن سطح
د) آنتی باکتریال بودن کفپوش یعنی عدم امکان تجمع و رشد باکتری و قارچ
3- عملکرد این کف پوش در قبال انتقال الکتریسیته ساکن چگونه است؟
این کف پوش کانداکتیو بوده و به دلیل دارا بودن لایه کربن ،الکتریسته ساکن را از طریق مس کار گذاشته در زیر کفپوش(موقع اجرا) به چاه ارت ساختمان منتقل می کندتا در کارکرد دستگاه های حساس الکترونیکی اتاق عمل تاثیر نگذارد/
4- کشور سازنده و مهمترین استانداردهای این محصول کدامند؟
کفپوش رولی هموژن آنتی باکتریال ابودیزاین محصول کشور فنلاند و دارای استاندارد ISO 9001 ، ISO 14001،EN 14041 می باشد. این کفپوش دارای طبقه کاربری 23 /43/ 34 و مناسب برای فضاهای عمومی و صنعتی است.
5- موارد استفاده این کف پوش در چه مکان هایی است؟ این کفپوش قابل استفاده در اماکن پر تردد، بیمارستان ها، اتاق تمیز، اتاق ریکاوری، اتاق های پرستاری، داروخانه ها، سالن فیزیوتراپی ، اتاق های عمومی ، راهروها ، اتاق های ملاقات و اماکن اداری است.
6- ایا این کف پوش نیار به واکس مداوم دارد؟
کفپوش رولی هموژن به دلیل تقویت با لاک پلی یورتال یک کفپوش با کیفیت و دارای عمر مصرف طولانی می باشد لذا بی نیاز از واکس و پولیش مداوم است.
7- مهمترین ویژگی های فنی این محصول چیست؟
این کفپوش دارای بالاترین سطح مقاومت در برابر سایش، دارای مقاومت شیمیایی مناسب در برابر مواد شوینده و گند زدا ، دارای مقاومت در برابر آتش و داشتن کلاس B1 آتش سوزی و مناسب برای تردد صندلی و سایر تجهیزات چرخدار می باشد.
این محصول دارای بهترین مشخصات فنی جهت کاهش صدا و نرمی پا و دارای اثرات زیست محیطی بسیار ناچیز و به دلیل عدم جدایش ذرات و مواد فرار از سطح کفپوش کیفیت هوای داخلی بیمارستان را کنترل می کند.
به دلیل قابل درزجوش بودن این محصول حین نصب سطحی یکنواخت ، صاف، غیر جاذب، یکپارچه و بدون درز را ایجاد نموده که در اثر تماس با بیماران، خون و یا سایر مایعات اثرات سوئی ایجاد نمی کند.
کفپوش بیمارستانی ابو دیزاین دارای دو ویژگی مهم آنتی استاتیک و آنتی باکتریال است.
این کفپوش مطابق با استاندارد بین المللی ISO 2878 وآنتی استاتیک می باشد بدین معنی که بار الکترواستاتیکی که در اثر حرکت وسایل و رفت و آمد به وجود آمده را به حداقل می رساند.
این محصول به دلیل خاصیت آنتی باکتریال دارای ویژگی عدم امکان تجمع و رشد باکتری و قارچ در درزها، محل اتصال کف به دیوار و همچنین فضای بین کف و کفپوش است.
8- منظور از ویژگی آنتی باکتریال بودن این محصول چیست؟
در تستی که از نمونه این کفپوش در آزمایشگاه تهیه شده است ثابت شده سطح پوشش این محصول محیطی برای رشد باکتری و انگل نمی باشد.در این تست نمونه محصول در محیط کشت باکتری قرار گرفته و در این مدت زمان سطح باکتریایی در هیج یک از نمونه ها افزایش نیافته است. نمونه مورد آزمایش به عنوان محیطی مناسب برای رشد باکتری نبوده است.
9- سطح مورد استفاده از کف پوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

سطحی که کفپوش بر روی آن اجرا می‌شود باید خشک، محکم، تمیز و مسطح باشد. دمای محیط قبل از نصب در هنگام نصب و حین استفاده باید18 درجه سانتیگراد باشد
10- چه مواردی در نصب این محصول باید رعایت شود؟
در مکانهایی که ازسیستم گرمایش از کف استفاده می شود می بایست مواردی را برای داشتن یک نصب خوب و ماندگار رعایت کرد : دما ی کف به صورت تدریجی کاهش یابد و یک هفته پس از نصب دما در 18 درجه سانتیگراد ثابت بماند پس از نصب می توان به صورت تدریجی دمای کف را حداکثر تا 28 درجه سانتیگراد افزایش داد.
سطوح خیس، مرطوب و محیط هایی با رطوبت هوای بسیار بالا، سطوح مناسبی برای نصب کفپوش نیستند.مقدار چسب استفاده شده برای نصب کفپوش باید بین 150-250 گرم /متر مربع باشد.
11- چگونه می توان این محصول را تهیه کرد؟
این محصول هم اینک در بیش از صدها فروشگاه و نمایندگی های فروش شرکت ابودیزاین در کل کشور موجود است.
برای تهیه این محصول با مراجعه به وب سایت فروشگاهی ابودیزاین می توانید علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر شامل تصاویر و ویدیوهای آموزشی اقدام به ثبت سفارش اینترنتی کنید یا با تماس با شماره های 03138888 و 02143317
و مراجعه به دفاتر فروش و نمایندگی ها اقدام به خرید یا مشاوره خرید نمایید.
دانلود کاتالوگ