امکان درج کد تخفیف بر روی وب سایت ابو فعال شد

1396-8-20

در ادامه سرویس های جدید وب سایت ابودیزاین امکان درج کد تخفیف بر روی وب سایت فعال شده است.
از ویژگی های مهم این کدهای تخفیف تطبیق نوع تخفیف با طبقه مشتریان از نوع همکار، مصرف کننده و ... است.
این طرح در شبکه های اجتماعی ابو با هشتک #ازکدجانمونی درحال اطلاع رسانی است .
برای جانموندن از این کدهای تخفیف کافیست متناوب به وب سایت و شبکه های اجتماعی اُبو سر بزنید
در سیستم کاربری شركت گروه ابودیزاین، مشتریان و کاربران می توانند از كدهای تخفیف به هنگام سفارش خرید، تمدید محصولات و خدمات شرکت برای مبالغ قابل پرداخت خود استفاده نمايند. در برخی اوقات به صورت تصادفی کدهای تخفیف رایگان نیز برای مشتریان و کاربران گرامی عرضه میگردد
هدف شرکت سعی بر آن است که با ارائه محصولات و خدمات متنوع در راستای مشتری مداری و رضایت شما عزیزان قدم های تاثیر گذاری را برای توسعه و بهبود کیفیت بردارد.
کدهای تخفيف يا کوپن های تخفيف بسيار متنوع هستند . در صورتيکه دارای كوپن تخفیف خرید از ما هستید به هنگام خرید می توانید با وارد كردن آن از تخفیف مربوطه برخوردار گردید .

نکات قابل توجه:
• هر كد تخفيف دارای خصوصیات مشخصی می باشد كه می تواند يک بار و يا به دفعات استفاده گردد و يا حتی در يک دوره زمانی خاص استفاده گردد .
• برای استفاده از کد تخفیف بعد از انتخاب محصول و مراحل پرداخت در انتها در قسمت تخفیف کد مذکور را وارد نمائید سیستم به صورت اتوماتیک قیمت نهایی را با احتساب تخفیف محاسبه می نماید.
• کد تخفیف در هر مناسبت و یا رویدادی در شبکه های اجتماعی و صفحه تخفیف وب سایت قسمت درج میگردد.
• کد رایگان به صورت تصادفی و جداگانه اطلاع رسانی میگردد.
• مدت زمان اعمال تخفیف فقط تا پایان سرویس بوده و ممکن هست در زمان تمدید سرویس مورد نظر کد تخفیف نیز وجود داشته باشد و در غیر اینصورت همان قیمت اصلی در زمان تمدید اعمال میگردد.
• در صورت برخورد با مشکل با واحد فروش تماس حاصل نمائید.