کاغذ دیواری های اُبودیزاین برای دکوراسیون مدرن

1396-9-19

گاهی اوقات سبک مدرن ممکن است مرده و کسل کننده بنظر برسد. اما بخاطر حضور طرحهای جدید کاغذ دیواری اُبودیزاین، دیگر شاهد دکوراسیون های مدرن و کسل کننده نیستیم. خیلی از مردم به سبک مدرن گرایش پیدا کرده و خواستار دیدن رنگ های خنثی، خطوط صاف و لوازم مینیمال و ساده در داخل خانه هستند. با اُبودیزاین همراه باشید تا طراح خانه مدرن خود باشید.
کاغذ دیواری از آلبوم Solaris کد 080126


کاغذ دیواری های طرح گل و غنچه جایی در دکوراسیون های مدرن ندارند اما مدل های مدرن همین کاغذها هم وجود دارد که رنگ های جذابی به دکوراسیون مدرن اضافه می کنند بدون اینکه ذره ای اثر منفی بر روی دکوراسیون مدرن منزل بگذارند. کاغذ دیواری هایی که در این مطلب جمع آوری شده اند همگی مدرن بوده و در دکوراسیون امروزی نیز بسیار خوب جواب می دهند. با دیدن این عکس ها ایده های جدیدی در زمینه انتخاب طرحهای جدید کاغذ دیواری به ذهنتان خواهید رسید.
برای ایجاد فضایی هماهنگ و ست در دکوراسیون اتاق خواب مدرن، توصیه می شود از طرحهای جدید کاغذ دیواری تنها با دو الگوی متفاوت استفاده کرده و 2 دیوار مجاور با یک طرح کار شود تا فضای اتاق در همان نظر اول بهم پیوسته و هماهنگ دیده شود.
کاغذ دیواری از آلبوم Solaris کد 070123


وقتی کاغذی مدرن با الگوهای ریز روی دیوار قرار می گیرد، بافتی در دکوراسیون ایجاد کرده اید که به هیچ عنوان فضا را شلوغ و بهم ریخته نشان نمی دهد.
کاغذ دیواری از آلبوم Stark کد 060907


حتما می دانید که طرح های انتزاعی در دکوراسیون های مدرن شدیدا خوب جواب می دهند. برخی طرحهای جدید کاغذ دیواری اُبودیزاین نیز دقیقا از همین روش پیروی کرده و ظاهری شبیه به تابلو نقاشی مدرن دارند. این کاغذ دیواری طوری بنظر می رسد که گویی از سانت سانت فضای روی دیوار به بهترین شکل استفاده شده است.
کاغذ دیواری از آلبوم Solaris کد 090100


یکی از عناصری که هم حالتی مدرن دارد و هم کلاسیک،کاغذ های طرح سنگ اُبودیزاین است. کاغذ دیواری طرح سنگ یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون اتاق خواب است چرا که هم جذاب دیده می شود و هم پر رنگ. البته فقط طرح این کاغذ دیواری ها شبیه سنگ است و رنگ ها می توانند به هر رنگی باشند.
کاغذ دیواری از آلبوم Stark کد 000900


همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم با استفاده از طرحهای جدید کاغذ دیواری می توانید رنگ های شادی را وارد دکوراسیون مدرن کنید. شکل زیر مدلی را نشان می دهد که به صورت تاکیدی بروی دیوار کنار راه پله نصب شده و سرشار از رنگ های شاد است، اما الگوهای هندسی، ظاهر مدرن اثر را حفظ کرده است.
کاغذ دیواری از آلبوم Catalina کد 004000


اگر خیلی به طرح های گلدار کاغذ دیواری ها علاقه دارید، اما از طرفی سبک دکوراسیون مدرن را انتخاب کرده اید، بازهم می توانید از کاغذ دیواری های مدرن گلدار اُبودیزاین در اتاق خود استفاده کنید. کافی است شکل گل های روی کاغذ دیواری اندکی بزرگ تر از حد معمول باشد تا همه چیز در دکوراسیون مدرن تان ست شود. شکل زیر بخوبی منظور را می رساند.
کاغذ دیواری از آلبومTempo کد 72014