کفپوش های SPC 4/5 میل طرح سنگ اُبودیزاین

1396-9-25

ماده اصلی تشکیل دهنده کفپوش SPC اُبودیزاین، پودر سنگ آهک طبیعی، پلی وینیل کلرید و تثبیت کننده که با یک نسبت معینی ترکیب شده است تا مواد کامپوزیت بسیار پایدار ایجاد شود . این کفپوش که لایه هاي آن از جنس پلی اتیلن ساخته شده است، ترکیبی از انعطاف پذیري، ماندگاري و دوام بالا می باشد. این کفپوش با عملکرد منحصر به فردي که دارد، براي محیط هاي فروشگاهی، بهداشتی و بیمارستانی، مدارس و دانشگاه ها و مراکز دولتی بسیار مناسب است.

کفپوش SPC اُبودیزاین توانسته سازگاري زیست محیطی داشته باشد و در عین حال کیفیت خود را بالا ببرد. این کفپوش به دلیل مقاوم بودن در برابر گرد و غبار داراي عمر طولانی است . تکنولوژي به کار رفته در این محصول موجب شده به مواد شوینده مقاوم باشد ، به راحتی تمیز شود و به سرعت خشک می شود. به آسانی با یک تی و مقداري آب ولرم می توان سطح آن را پاك کرد. راحتی در پاکیزگی و سرعت در خشک شدن یک مزیت فوق العاده براي این کفپوش ها است .
سطح این محصول لغزنده نیست و در صورت افتادن فرد روي آن احتمال آسیب دیدگی به دلیل کیفیت آن بسیار کم است

کفپوش هاي PVC عموما شامل دو لایه اند . سطح زیرین این کفپوش ها از PVC و بخش رویه آن از جنس فیلم است که در واقع رنگ و طرح کفپوش را بوجود می آورد برخی از انواع مرغوبتر این کفپوش علاوه بر دو لایه فوق داراي یک لایه UV است که جهت محافظت سطح روئی کفپوش در مقابل اشعه ماوراي بنفش نور خورشید بخش نهائی رویه کفپوش را تشکیل داده و باعث ثبات قابل توجه رنگ کفپوش در معرض آفتاب میگردد . 4 میل / کفپوش 5 SPC اُبودیزاین داراي یک لایه UV است. دلایل اصلی داشتن این لایه عبارت است :
1. بالا بردن ویژگی مقاومت سایشی براي استفاده محیط هاي شلوغ و محافظی براي لایه رویی کفپوش که سطح کفپوش را در برابر هر ضربه و خراشی مقاوم می سازد .
2. جهت محافظت از سطح روئی کفپوش (DÉCOR FILM) که همان رنگ و طرح کفپوش است در برابر اشعه ماوراي بنفش نور خورشید که باعث ثبات قابل توجه رنگ کفپوش در معرض آفتاب میگردد .
3. لایه UV میزان نور منعکس شده سطح را تنظیم میکند و سبب می شود décor film )فیلم که در واقع رنگ و طرح کفپوش است( بسیار واقعی و زیبا به نظر می رسد .