کاغذ دیواری آبرنگی ابودیزاین

1396-10-10

طرح های آبرنگی در هر جا و در کنار هر وسیله و مبلمانی که قرار بگیرد به آن جذابیت خاصی می بخشد. طرح های آبرنگی جسورانه و با بافتی ظریف طراحی می شوند و در رنگ های متنوع از سایه های رنگی آبی گرفته تا قرمز را به نمایش می گذارد. طرح های آبرنگی هر اتاقی را به یک اثر هنری شیک تبدیل می کند. بدون شک یکی از بهترین راه ها برای استفاده از طرح های آبرنگی، کاغذدیواری های آبرنگی خاص اُبودیزاین است. طراحان کاغذدیواری با توجه به نقاشی های آبرنگی، کوشیده‌اند در کار خود از طرح ها استفاده کنند و تأثیر روانی را در بیننده افزایش دهند. طرح های سرزنده کاغذ دیواری آبرنگی با شکل های انتزاعی و طرح های منحصر به فرد، انتخاب افرادی است که در طراحی دکوراسیون از خود ابتکار و نوآوری دارند.

کاغذدیواری های آبرنگی همیشه برای آن دسته از طرفداران کاغذدیواری، یادآور طرح های گل دار رمانتیک و تابلوهای هنری آبرنگ است. عمده طرح های کاغذ دیواری آبرنگی با طرح های گل دار شاد و سرزنده عرضه می شوند. پیشنهاد ما به شما این است که تک دیوار را با کاغذ دیواری آبرنگی گل دار و باقی دیوار ها را با رنگ های ساده و هماهنگ با تم رنگی کاغذ گل دار دیزاین کنید.

کاغذ دیواری های با طرح های گل آبرنگی اُبودیزاین برای اتاق خواب بیشترین کاربرد را دارند. این طرح ها جزو طرح های شاد بوده و محیطی بسیار فانتزی ایجاد می کند. کاغذ دیواری طرح آبرنگ بجز گل گاهی شامل طرح هایی می باشد که شبیه به نقاشی های طرح های کوبیسم است. طرح کاغذ دیواری آبرنگی با رنگهای در هم در طراحی مدرن نیز استفاده بسیار زیادی دارند.

رایج‌ترین عنصر در طرح کاغذدیواری آبرنگی، طرح برگ و گل است. به خاطر وجود همین گل‌های رنگارنگ است که این کاغذدیواری مورد پسند افرادی با سلایق متفاوت قرار می‌گیرد و از پرطرفدارترین طرح و مدل های کاغذدیواری است.

کاغذدیواری آبرنگی را می‌توان بسته به سلیقه به تنهایی یا در ترکیب با کاغذدیواری ساده، کاغذدیواری داماس، کاغذدیواری کلاسیک یا کاغذدیواری راه‌راه به کار برد. اگر فضای اتاقتان کوچک و طرح کاغذدیواری انتخابی‌تان درشت است، پیشنهاد ما این است که آن را در ترکیب با کاغذدیواری ساده یا راه‌راه به کار برید تا اتاق به اصطلاح بیش از حد شلوغ نشود. تنها در صورتی که فضای اتاقتان بزرگ و نور آن زیاد است ، کاغذدیواری آبرنگی را در همه دیوار ها به کار ببرید.
از لحاظ فضاهای مناسب برای نصب کاغذدیواری های آبرنگی انتخابی برای محیط‌های خانگی‌ مثل پذیرایی و خواب یا محیط‌های اداری چون اتاق انتظار و سالن جلسه پیشنهاد میشود.


پوستر های آبرنگی


کاغذدیواری پوستری آبرنگی یک انتخاب زیبا برای هماهنگ شدن با سبک هر اتاقی است و فرقی نمی کند اتاق خواب، یا اتاق نشیمن و یا اصلا آشپزخانه و ... این پوسترهای دیواری که با ترکیب رنگ ها ارائه می شوند ، فضای اتاق را سرشار از آرامش می کنند.

یک استایل دیگر این است که کل اتاق سفید دکوراسیون شود و با یک کاغذ دیواری طرح آبرنگی زمینه سفید اما گل دار آبرنگی به اتاق شخصیت و انرژی ببخشید. البته در این سبک تعادل در استفاده از ترکیب های رنگی همچنن حفظ می شود.