چرا اکنون بهترین زمان برای خرید آلبوم‌های آمریکایی ابو است؟

1397-11-25

آلبوم‌های ابودیزاین که محصول کشور آمریکا هستند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و کمتر آلبومی با کیفیت آنها در بازار دکوراسیون داخلی کشور وجود دارد.
این آلبوم‌ها (تمپو، سولاریس، استارک، جاسپر، پشمینا، رومنس، پمپی و مجستیک) پس از افزایش قیمت ناچیزی که به دلیل افزایش بی‌سابقه قیمت ارز در ابتدای امسال داشتند، تاکنون هیچ افزایش قیمتی نداشته‌اند و موجودی آنها نیز بسیار کامل است.
ثبات قیمت این آلبوم‌ها از 10 ماه پیش تاکنون آن هم با این کیفیت و متریال چند دلیل عمده داشته است. این در حالی است که آلبوم‌های مشابه در بازار با قیمت بسیار بالاتری از آلبوم‌های آمریکایی ابو به فروش می‌رسد و سایر شرکت‌ها قیمت‌های خود را چندین برابر افزایش داده‌اند.
یکی از دلایلی که شرکت ابودیزاین آلبوم‌های باکیفیت آمریکایی خود را بدون افزایش قیمت ارائه می‌کند، وفاداری به مشتریان و فروشندگان خود بوده، به ویژه در سالی که وضعیت اقتصادی بسیار نابسامانی بر اقتصاد کشور و بازار دکوراسیون داخلی حاکم است.
دلیل دیگر این ثبات قیمت 10 ماهه، جلب رضایت مشتریان و همکاران شرکت است. ابو افزایش اعتبار خود نزد مشتریان و همکارانش را بر سودهای مقطعی ترجیح می‌دهد و این کسب رضایت برای مدیران ابودیزاین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
همچنین ابو به دنبال تخفیف‌های دروغین و کاذب نیست چرا که بسیاری از برندها محصولات خود را بیش از 100 درصد افزایش می‌دهند و سپس با کاهش قیمت ناچیز همان محصول مدعی فروش با تخفیف‌های ویژه می‌شوند.
موجودی کامل، عدم افزایش قیمت و کیفیت بالای کاغذهای آمریکایی ابو باعث شده تا این آلبوم‌ها بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب برای فروشندگان و مصرف‌کنندگان محترم باشد.
‌هم‌اکنون برای سفارش این آلبوم‌ها می‌توانید به دفاتر فروش ابو در سراسر کشور و یا به سایت oubo.ir مراجعه کنید.