تخفیف ویژه آلبوم‌های آمریکایی و انگلیسی ابودیزاین

1398-4-12

آلبوم‌های کاغذدیواری آمریکایی (تمپو، سولاریس، استارک، جاسپر، پشمینا، رومنس) و انگلیسی (رزمور، الحمرا و آوالون) ابو نه تنها از بهترین و پرفروش‌ترین آلبوم‌های برند ابودیزاین بلکه از باکیفیت‌ترین کاغذدیواری‌های موجود در بازار دکوراسیون داخلی کشور به حساب می‌آیند.
مدیران فروش ابو از ابتدای فصل تابستان تصمیم گرفتند تا این آلبوم‌ها را با تخفیف ویژه در اختیار فروشندگان و نمایندگان محصولات خود در سراسر کشور قرار دهند.
شرایط تخفیف آلبوم‌های انگلیسی avalon، rosemore و Alhambra اینگونه است که به ازای خرید 10 رول به بالا از این آلبوم‌ها، 10 درصد تخفیف برای خریدار در نظر گرفته می‌شود البته با این شرط که در صورت مرجوعی این آلبوم‌ها، تعداد رول کاغذهای خریداری شده کمتر از 10 رول در پیش فاکتور نباشد، در غیر این صورت مقدار تخفیف اعمال شده ملغی و مشتری به میزان تخفیف بدهکار می‌شود.
شرایط تخفیف آلبوم‌های آمریکایی ابو نیز بدین صورت است که به ازای خرید 10 تا 20 رول از آلبوم‌های tempo، solaris، stark، jasper، pashmina و romance یک رول و به ازای خرید 20 رول به بالا 3 رول به خریداران تخفیف داده می‌شود.
جلب رضایت همکاران و فروشندگان، وفاداری به آنها و ارائه خاص‌ترین آلبوم‌های ابو هدف از این طرح تخفیف ویژه برای آلبوم‌های آمریکایی و انگلیسی است.
موجودی خوب و کیفیت بسیار بالای کاغذهای آمریکایی و انگلیسی ابو در مقایسه با سایر آلبوم‌های موجود در بازار باعث شده تا طرح فروش با تخفیف آنها، بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب برای فروشندگان و نمایندگان ابو باشد.
‌هم‌اکنون برای سفارش این آلبوم‌ها می‌توانید به دفاتر فروش ابو در سراسر کشور و یا به سایت oubo.ir مراجعه کنید.