در «پند سود»، یه پند بگیر با چندتا سود...

1398-8-19

از روزگاران کهن ذوق سرشار و اندیشه خلاق پیشینیان در قالب طنز و با بیانی دلنشین و شیوا به ما رسیده و ادبیات ما پر از پندها و ضرب المثل‌هاییه که هر کدومشون کاربرد متفاوتی دارن.
حتما می‌دونید که بخش زیادی از این پندها و ضرب‌المثل‌ها مربوط به کاسبی و خرید و فروشه.
حالا ما تو ابودیزاین یه کمپین با این ضرب المثل‌ها و پندها ساختیم به نام «پند سود» که توی اون هر بار یکی از این ضرب‌المثل‌ها رو به کار می‌بریم. در واقع شما در «پند سود»، یه پند می‌گیرید با چندتا سود!
در کمپین «پند سود» اتفاقی که میفته اینه که بسیاری از تخفیف‌ها و کاهش قیمت‌های محصولات ابودیزاین از این طریق به اطلاعتون میرسه و علاوه بر اینکه با خیلی از مثل‌ها و پندهای قدیمی آشنا میشیم و اون‌ها رو مرور می‌کنیم، سود خیلی خوبی هم از این طریق عاید شما میشه.کف پوش ، پارکت، کاغذ دیواری

پند شماره یک:

حتما با اولین قسمت از کمپین پند سود با عنوان «سود کاسب تو خریده...» آشنا شدید که تو این کمپین دو آلبوم «بارلی» و «ملینا» با کاهش قیمت چشمگیری مواجه شدن و با استقبال بسیار خوبی از سوی شما مواجه شدن و بسیاری از کدهای این دو آلبوم زیبا توسط شما خریداری شد.
این شرایط همچنان پابرجاست و این دو آلبوم با تخفیف ویژه‌ای در اختیار همکاران قرار می‌گیرد.کف پوش ، پارکت، کاغذ دیواری

پند شماره دو:

توی دومین قسمت از کمپین «پند سود» میخایم بهتون بگیم که «سرمو بشکن، نرخمو نشکن!» این یه پند قدیمی یا این مفهومه که در واقع فروشنده، به مشتری موقع خرید میگه که چونه نزنه، ولی ما با الهام از این مثل قدیمی بهتون می‌گیم که اتفاقا ما نرخمونو شکستیم، چه سرمونو بشکونید و چه نشکونید!
این شکستن نرخ از این قراره که کفپوش‌های سه میل کره‌ای و لمینت‌های AC4 ابودیزاین که از متنوع‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات ابو هستند، کاهش قیمت 10 تا 30 درصدی داشتن و به همکاران ارائه میشن، ضمن اینکه با خرید پکیج‌های 100 متری از این محصولات، ابوکش هم هدیه می‌گیرید.


5 کد DW6812 و DW1902 و DMS634R و DMS261R و DMS262R از کفپوش‌های سه میل کره‌ای با 10 درصد کاهش قیمت به همکاران عزیز ارائه می‌شود.
کد DMT113 این محصول با 20 درصد تخفیف و کد DBS01R نیز با 30 درصد تخفیف به فروش می‌رسد.
همچنین همه کدهای لمینت AC4 نیز با 20 درصد تخفیف ارائه شده است.
و اما نکات خیلی مهم:
اگر پکیج 100 متری از 5 کد کفپوش سه میل کره‌ای را که با 10 درصد تخفیف ارائه می‌شود، خریداری کنید، 30 ابوکش هدیه هم علاوه بر ابوکش‌های هر فاکتور به حساب فروشنده واریز می‌شود.
اگر بسته 100 متری از کفپوش سه میل کد DMT113 که 20 درصد تخفیف گرفته را خرید کنید، 40 ابوکش هدیه هم علاوه بر ابوکش‌های هر فاکتور به حساب فروشنده واریز می‌شود.
همچنین اگر بسته 100 متری از کفپوش سه میل کد DBS01R که 30 درصد تخفیف گرفته را خرید کنید، 50 ابوکش هدیه هم علاوه بر ابوکش‌های هر فاکتور به حساب فروشنده واریز می‌شود.
اگر پکیج‌های 100 متری از لمینت AC4 را خریداری کنید، علاوه بر این تخفیف، 30 ابوکش هدیه نیز به حساب فروشنده واریز خواهد شد.
اگر فروشنده‌ای کل موجودی هر کدی از محصول AC4 را خریداری کند، 30 درصد تخفیف می‌گیرد و علاوه بر آن 50 ابوکش هدیه هم به حساب خریدار واریز می‌شود.
خوب حالا شما بگید، سرمون شکست یا نرخمون؟!کف پوش ، پارکت، کاغذ دیواری

پند سود شماره سه:

آتیش زدیم به مال مون


ضرب المثل آتش زدیم به مالمون به معنی بخشندگی در اموال یاد می شود؛ البته امروزه از این ضرب المثل بیشتر در حراج ها با تخفیف زیاد یاد میشه و در کنار خونه دار و بچه دار زنبیل را بردار بیار زیاد استفاده می‌شود؛ ما هم با این پند که به بخشندگی اشاره دارد پندسود شماره 3 خود را تعریف کردیم، پند داستان درباره بخشندگی باشد و اما سودش در تخفیف فوق العاده سه آلبوم دوست داشتنی ابودیزاین.
آلبوم young@home که یک آلبوم ویژه برای کسانی است که دنبال طرح های جذاب برای کودکان هستند تخفیف 40 درصدی گرفته است
آلبومwhats up هم که یک آلبوم ویژه با سبک نوجوان پسند است 50 درصد تخفیف گرفته است
آلبوم Midsummer هم 35 درصد تخفیف گرفته است. این البوم هم از آلبوم های پر فروش برند ابودیزاین بوده است.
حالا شما بگید با این تخفیف های 35 تا 50 درصدی در این شرایط بازار و با این آلبوم ها خاص، آتیش نزدیم به مالمون ؟