محصول جدید ابودیزاین با نام SPC FLOOR

1398-11-2

SPC Floor محصول جدید و باکیفیت ابودیزاین برای پوشش کف است. SPC جدیدترین محصول کف‌سازی در دنیا و جایگزین لمینت به حساب می‌‌آید.
این محصول جذاب، ترکیبی از سنگ آهک و PVC است. سنگ آهک مغزی این محصول را تشکیل داده و رویه آن هم از لایه PVC تشکیل شده است.
عرض این محصول مقاوم، 22.8 سانتیمتر و طول آن نیز 122 سانتی‌متر است.
این محصول در تمامی محیط‌های مسکونی و اداری (به جز محیط‌‌های تجاری پرتردد) کاربرد دارد.
محصول SPC floor ویژگی‌ها و مزایای بسیار زیادی به ویژه نسبت به انواع لمینت دارد.
از ‌مهمترین‌ مزایای SPC این است که این محصول برای نصب، هیچ نیازی به چسب ندارد. ضمن اینکه برش آن بدون ذره‌ای گرد و غبار انجام می‌شود.
به دلیل ساختار مقاوم در تولید محصول SPC، این محصول بسیار کم منقبض و منبسط می‌شود و ابعادش به هیچ عنوان تغییر نمی‌کند.
استفاده از SPC در فضاهایی که سیستم گرمایش از کف دارد بسیار مناسب است و روی هر سطحی که تراز باشد، به راحتی نصب می‌شود.
از مزایای مهم دیگر SPC ضدآب بودن آن است که هیچ واکنش منفی به آب نشان نمی‌دهد و وزن سبک آن برای کاهش وزن سازه ساختمان بسیار مناسب است.
این محصول دارای طرح‌های بسیار زیبا و برجسته‌، و دارای دو استاندارد تردد Class33 و AC5 است.


فروش استندهای ویژه SPC

تاکنون به این فکر کرده‌اید که مغازه‌هایی با اجناس مشابه چرا فروش متفاوتی دارند؟ یکی از عوامل موثر در این مساله آشنایی با نکاتی در مورد طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی مغازه است.
مشتریان بر اساس اجناسی که در پشت ویترین و نوع چیدمان می‌بینند، درباره پسندیدن يا نپسندیدن کل اجناس مغازه شما تصميم خواهند گرفت.
پس بهتر است همیشه نسبت به سلیقه عمومی و آن چه که مشتریان به دنبال آنها هستند آگاهی داشته باشيد.
در این راستا ابودیزاین یک استند خاص ویژه کفپوش LVT و محصول جدید SPC خود طراحی و تولید کرده است. طراحی خاص و چشمگیر این استند‌ها نسبت به استندهای دیگر باعث می‌شود علاوه بر نمایش دو محصول LVT و SPC، فضا و چیدمان فروشگاه شما نیز خاص و منحصربفرد به نظر برسد.
پیشنهاد ما به شما این است که این استندهای خاص را پس از تهیه در ورودی فروشگاه و دیوار سمت راست خود قرار دهید زیرا طبق تحقیقات انجام شده90 درصد مشتریان زمانی که وارد یک مغازه می‌شوند به صورت ناخودآگاه ابتدا به سمت راست مغازه نگاه می‌کنند. به همین دلیل نیز به آن «دیوار قدرت» می‌گویند؛ زیرا بالاترین تأثیر را در برداشت اول بر روی مشتری می‌گذارد، بنابراین قرار دادن این استند‌های خاص ابویی با توجه به زیبایی و تفاوت در طراحی آن، حس خوبی به مشتری القا می‌کند.
این استند‌ها هم‌اکنون در انبارهای ابو موجود است و با شرایط ویژه زیر در اختیار همکاران عزیز قرار می‌گیرد:
*‌ قیمت فروش نقدی آن یک میلیون تومان و قیمت اقساطی آن 1.5 میلیون تومان طی 5 فقره چک است.
* در صورتی که هر فروشگاه طی 5 ماه و از هر کدام از دو محصول LVT و SPC حدود 500 متربه فروش برساند، این استند به صورت رایگان به فروشگاه تحویل داده می‌شود.