در هر شرایطی ابو کنار شماست...

1399-1-24

ما در ابودیزاین همیشه متعهد بودیم که در هر شرایط و به هر صورتی که هست کنار همکاران و همراهان همیشگی خود بمانیم، چون معتقدیم تک تک همکاران ما در سراسر کشور با هم خانواده بزرگ ابودیزاین رو تشکیل داد‌ه‌اند و ما به وجودشان افتخار می‌کنیم.
حالا که در یکی از سخت‌ترین شرایط اقتصادی به علت شیوع ویروس کرونا هستیم و این بیماری بسیاری از کسب و کارها به ویژه حوزه دکوراسیون داخلی رو تحت تاثیر قرار داده است، ما هم در ابودیزاین کمپینی تشکیل دادیم تا هم از نظرات و پیشنهادات شما برای فعالیت در این روزهای سخت و همچنین شرایط پساکرونایی بهره‌مند شویم و هم شما با نوع و نحوه فعالیت سایر همکارانتان در این روزهای سخت آشنا شوید و شاید به این پرسشتان پاسخ دهیم که: «بقیه همکارا توی این شرایط چه کارهایی می‌کنن که ضرر نکنن؟»
در این کمپین ما با استفاده از شبکه‌های اجتماعی به ویژه پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ابو از شما یک سری سوال درباره این روزها و کارهایی که در قرنطینه انجام می‌دهید، پرسیدیم، ازتون درخواست کردیم ایده‌هاتون رو درباره نحوه کار در این روزها بهمون بگید تا شاید سایر همکاران هم از اونها بهره ببرن، نظرسنجی‌ برگزار کردیم و از شما درباره ادامه کار ابو نظر خواستیم.
یکی دیگر از بخش‌های جذاب این کمپین، گفت‌و‌گوهای زنده یا لایو با مدیران ابودیزاین است که از طریق پیج اینستاگرام ابودیزاین به نشانی oubo_design و با حضور مدیر فروش، مدیر نصابان و مسئول آموزش ابودیزاین در روزهای مختلف برگزار می‌شود. در این لایوها که با شعار «امید، آموزش، ابودیزاین» برگزار خواهد شد، مدیران بخش‌های یاد شده درباره مسائل مختلف حوزه کاری خود و تصمیمات ابودیزاین در این روزهای کرونایی و همچنین طرح‌ها و کمپین‌های مختلفی که ابو برای سود بیشتر همکاران در سال جدید در نظر گرفته توضیحاتی را ارائه خواهند داد. همچنین همکاران محترم می‌توانند سوالات خود درباره ادامه کار ابودیزاین و یا سوالات تخصصی در حوزه نصب و شناخت متریال را از مدیران بخش‌های مختلف ابو در این لایوها مطرح کنند.
ما در ابودیزاین معتقدیم در دل همین شرایط سخت، فرصت‌های بی‌نظیری برای پیشرفت و آینده درخشان شخصی و شغلی برای همه به ویژه همکاران عزیزمان در صنف دکوراسیون داخلی به وجود آمده است. ابو در کنار شماست تا بتوان شرایط را با یک برنامه‌ریزی درست و هدف‌گذاری دقیق، ادامه کار را در روزهایی که ویروس کرونا از بین خواهد رفت، بسیار سودآورتر از قبل فراهم آورد.