یه اتاق نشیمن رویایی براش بساز

1399-3-29

برای خیلی از مردم اتاق نشیمن مهمترین جای خونست. این اتاق جای دنج و مناسبی برای دورهمی و گپ و گفت‌های دوستانست پس هرچقدر زیبا و جذاب طراحی و تزیین بشه محیط رویایی و صمیمی‌تری برای پذیرایی به وجود میاره.
اگه فروشنده محصولات دکوراسیون داخلی هستید حتما تا حالا براتون پیش اومده که مشتری بیاد سراغتون و ازتون بخواد که یه فضای خیلی شیک بهش پیشنهاد بدین تا مثلا دکوراسیون اتاق نشیمن خونه‌شو عوض کنه.
اینطور موقع‌ها اگه اطلاعات و شناخت شما به عنوان فروشنده از محصولات بالا باشه و بتونین یه مشاوره خوب به اون مشتری بدین، هم فروش بهتری خواهید داشت و هم تعداد مشتریاتون بیشتر میشه.
خوب برگردیم به مثالمون درباره دکوراسیون داخلی یه نشیمن، خیلی از طراحای دکوراسیون داخلی، میگن رنگ سفید بهترین انتخاب برای جذاب و لوکس شدن یه اتاق نشیمن به حساب میاد.
یکی از پیشنهادهایی که می‌تونید به مشتریاتون بدین اینه که برای تغییر دکوراسیون داخلیشون از کاغذدیواری و کفپوش یا پارکت سفید استفاده کنن و یه سِت سفید خیلی خاص و زیبا بسازن.
میتونید به مشتریتون این پیشنهادو بدید که برای پوشش دیوار اتاق نشیمن از آلبوم زیبای «سیلورریور» استفاده کنه که چندتا طرح سفید و نقره‌ای بسیار شیک داره و در کنارش برای پوشش کف اتاق نشیمن از محصول مقاوم و باکیفیت SPC ابو استفاده کنه.
اما اگه مشتریتون به رنگ چوب علاقه داشت باز هم میتونید بهش پیشنهاد بدین تا از محصول SPC و برخی از کدهای کاغذدیواری سیلورریور که طرح‌ گل‌های هاوایی داره ‌استفاده کنه.
ترکیب این دو محصولِ زیبای ابو، یه اتاق نشیمن بسیار شیک و چشم‌نواز برای مشتریای شما فراهم میکنه که میتونن ازش لذت ببرن.