آلبوم English magic؛ ترکیبی جذاب از آلبوم‌های اروپایی ابودیزاین

1399-4-29

توی دنیایی که مدام سلیقه‌ها در حال تغییره و دائم مد روز عوض میشه، بعضی از محصولات هستن که هیچوقت تکراری نمیشن، انگار که مربوط به یه دوره زمانی مشخصی نیستن و همیشه میشه ازشون استفاده کرد.
آلبوم‌های انگلیسی ابودیزاین (الحمرا، آوالون و رُزمور) با اون طرح‌ها و رنگ‌های چشم‌نوازشون از این نمونه محصولات به حساب میان که هیچوقت تکراری و خسته‌کننده نمیشن و همیشه توی مد هستن.
جنس این سه آلبوم اروپایی نانووون و بسیار باکیفیته، سبک آلبوم‌های الحمرا و آوالون کلاسیکه و برای استفاده در سالن‌ها و نشیمن‌های مجلل بسیار مناسب هستن. این دو آلبوم طرح‌های داماسک و راه‌راه چشم‌نوازی دارن و وقتی با طرح‌های ساده آلبوم‌های دیگه ترکیب بشن، فضایی ایده‌آل به وجود میارن.
آلبوم رزمور هم با طرح‌های گلدار و آبرنگی زیبایی که داره، برای پوشش اتاق خواب بهترین انتخابه، چون هم با کیفیته و هم دوام و زیبایی بالایی داره. استفاده از این کاغذدیواری میتونه یه اتاق خواب با فضایی آرامش‌بخش و دلنشین به وجود بیاره.
همکاران قدیمی‌تر ابودیزاین میدونن که موجودی بعضی از کدهای این سه آلبوم زیبای اروپایی به پایان رسیده و با توجه به شرایط اقتصادی کشور، امکان شارژ دوباره این کدها نیست اما ابودیزاین برای اینکه همکارای عزیزمون همچنان بتونن از این کاغذدیواری‌های باکیفیت اروپایی توی سبد محصولاتشون استفاده کنن، یک تصمیم جالب گرفته.
ما تصمیم گرفتیم کدهای باقی مونده از آلبوم‌های پرطرفدار انگلیسی رو توی یک آلبوم به نام «English magic» کنار هم جمع و به اصطلاح میکس کنیم، تا شما هم بتونید همچنان از این کاغذدیواری‌های زیبا استفاده کنید و هم به جای سه آلبوم با موجودی کم، یک آلبوم با موجودی کامل و 100 درصد در اختیارتون قرار بدیم.
آلبوم English magic علاوه بر مزیت‌ موجودی 100 درصدی، باعث میشه تا شما به جای سه تا آلبوم ناقص یک آلبوم فول به مشتری ارائه کنین. ضمن اینکه این آلبوم از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه و باارزش به حساب میاد، چون شما آلبوم اروپایی در اختیار دارید که قیمتش به اندازه آلبوم‌های چینی موجود در بازاره.