اطلاعیه روابط عمومی ابودیزاین درباره نوسان قیمت محصولات

1399-5-1

همکاران محترم فروش محصولات ابودیزاین در سرتاسر کشور همانطور که می دانید این روزها روند تغییر روزانه قیمت دلار، موجب تغییر قیمت برخی محصولات ابودیزاین شده است. که این امر مشکلاتی را برای همکاران در ثبت سفارش و مدیریت خرید ایجاد کرده است.
در این راستا واحد روابط عمومی ابودیزاین با سوال ها و درخواست های زیادی درباره نوع تصمیم گیری برای تغییر قیمت ها در نوسان قیمت دلار روبرو شد .
این سوالات را از مدیران ارشد سازمان پیگیری کردیم که اقای حامد گلشاهی مدیر ابودیزاین در پاسخ به این پرسش ها موارد زیر را در نهایت تاکید بر تشکر از همکاران همراه ابودیزاین مطرح کردند:
همانطور که مستحضرید متاسفانه این روزها شاهد آشفتگی ها و بحران هایی در حوزه های مختلف موثر بر بازار و اقتصاد خرد و کلان در جامعه هستیم.
به همین دلیل ما روزانه و لحظه ای در حال رفع چالش ها و مدیریت بحران ها هستیم تا کمترین میزان تنش را به بازار خود و همکاران مان در سرتاسر کشور منتقل کنیم و میزان ضرر را به حداقل برسانیم
با توجه به شواهدی که دلیلش بر کسی آشکار نیست، خوشبختانه نرخ دلار در روزهای اخیر ریزش دارد و به سمت کانال هر دلار 220.000ريال پیش می رود که اگر مسیر خود را حفظ کند و یا حداقل تا اوایل هفته آینده در این محدوده ثابت بماند و تلورانس ناگهانی نداشته باشد، این قول را خدمت دوستان اعلام میکنیم که همانند 2 بار گذشته که بر اثر کاهش نرخ دلار لیست قیمت اصلاح شد، این بار هم قیمت ها را اصلاح نماییم تا بتوانیم فشار کمتری به مشتریانی که به فروشگاه ها مراجعه میکنند وارد نماییم و رونق بهتری به بازارکسب و کارمان بدهیم.
به قول دوستان خستگی ناپذیر روابط عمومی برو دارمت یعنی همین؛ یعنی عدم بستن انبارها یا فروش در هیچ نقطه ای از بحران ها در سه سال اخیر؛ یعنی تعهد به تامین کالا در شرایط سخت امروزی، یعنی پایبند بودن به تمام پشتیبانی ها و طرح های فروش، یعنی صداقت در اعلام افزایش یا کاهش قیمت ها و شفاف بودن و گردش درست اطلاعات بین همکاران؛
روابط عمومی ابودیزاین