اطلاعیه افتتاح تالار معاملات ابو

1399-6-24

اطلاعیه افتتاح تالار معاملات ابو
بدین وسیله اعلام می‌گردد ، طرح تالار معاملات ابو، از تاریخ 25/ 06 /99 اجرا خواهد شد.
این خدمت جدید از ابودیزاین جهت فروش ویژه محصولات در نظر گرفته شده است و شامل موارد زیر است:

• برای هر محصول از ابودیزاین حداقل قیمت و حداکثر قیمت خرید اعلام می شود.
• پیشنهاد قیمت در این معامله به صورت دوجانبه است. به این معنا که برای هر محصول، حداقل قیمت توسط ابودیزاین پیشنهاد شده است و هر مشتری می تواند قیمت پیشنهادی خود را در قالب مزایده اعلام نماید.
• محصول به فردی فروخته می شود که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده باشد.
• اولویت انتخاب خریدار براساس سفارش تعداد رول و مبلغ پیشنهادی خواهد بود. (پیشنهاد بالاتر در مبلغ و تعداد رول بیشتر در اولیت اول قرار خواهد گرفت.)
لطفا توجه داشته باشید که :
• زمان ثبت پیشنهاد برای هر محصول محدود است. (هر محصول دارای یک زمان آغاز و یک زمان پایان است.)
• هر محصول دارای حداقل و حداکثر قیمت است که امکان ثبت پیشنهاد قیمت برای آن‌ تنها در این بازه صورت می‌گیرد.
• فایل اطلاعات محصولات موجود در تالار ابو را می توانید روزانه از طریق کانال تلگرام ابودیزاین به نشانی https://t.me/OuboDesign تهیه نمایید. در غیر این صورت از طریق شماره واتس اپ 09338683940 برای دریافت فایل پیگیری نمایید.

چه کسانی میتوانند در تالار معاملات ابو پیشنهاد قیمت ثبت کنند ؟
در تالار معاملات ابو تمام مشتریان اعم از همکاران ابو ، اعضای سایت ابودیزاین، همکاران صنف دکوراسیون داخلی در سراسرکشور و تمام هموطنانی که متقاضی محصولات موجود در تالار معاملات ابودیزاین هستند، شرکت نموده و پیشنهاد خود را تنها با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تلفن ثبت نمایند و منتظر اعلام نتیجه توسط ابودیزاین باشند. شایان ذکر است که نیاز به ثبت نام و عضویت در سایت ابو برای ثبت پیشنهاد قیمت نیست.

مثال 1: محصول A توسط ابودیزاین با قیمت 90 هزارتومان در تالار معاملات ابو قرار می گیرد، مشتریان می توانند برای خرید این محصول پیشنهاد 90 تا 118 هزارتومانی ثبت کنند، اگر بالاترین پیشنهاد در مدت زمان معامله این محصول 110 هزار تومان باشد، محصول به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد. خریدار به جای خرید 118 هزارتومانی با 110 هزارتومان می تواند این محصول را خریداری کند.
مثال 2: اگر شخص الف پیشنهاد 100 رول از آلبوم کاغذدیواری A را با قیمت 201 هزارتومان در تالار درخواست کند و شخص ب پیشنهاد خرید 50 رول کاغذدیواری با قیمت 205 هزار تومان را بدهد، این محصول به شخص الف فروخته خواهد شد.
مثال 3: در صورتی که پیشنهاد شخص الف 201 هزار تومان برای خرید 50 رول باشد و پیشنهاد شخص ب 205 هزار تومان برای همین تعداد رول کاغذدیواری باشد، در این معامله پیشنهاد شخص ب پذیرفته خواهد شد.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 09338683940 تماس حاصل فرمایید.
راهنمای ثبت پیشنهاد در سایت تالار معاملات ابو