همه چیز درباره ابوکش

1399-9-23

همراه با ابوکش 1400 ، بازهم طلا و نقره هدیه بگیرید.
بعد از گذشت روزها از حضور فعال شما در ابوکش و همراهی لحظه به لحظه ابوکش با شما، مفتخریم اعلام کنیم کرونا، نوسانات قیمت دلار و حباب های بزرگ طلا و نقره، حریف ابوکش نشد و این طرح همچنان پا برجاست.
حتما میدونید که نوسانات بازار ارز، قیمت کاغذدیواری های ابوکش را هم مورد لطف قرار داد. قیمت ها افزایش یافت و با ثبت سفارش با مقدار رول کمتر، ابوکشی های عزیز امتیازهای بیشتری دریافت می کردند و جایزه ها هم طبق قوانین قبل تقدیم حضورشان می شد. اما مثل تمام تغییرات اقتصادی، طرح ابوکش هم نیاز به تغییر قوانین داشت.
خوشحالیم که مدیران ابودیزاین به فعالیت ابوکش 1400 هم مهر تایید زدند و البته قوانین جدید، امتیازهای جدید و جوایز جدید اعلام کردند.

طلا و نقره بگیر...
ابودیزاین یک اتفاق خوب برای فروشندگان و فروشگاهدارانی که در شبکه توزیع ابودیزاین فعالیت میکنند، رقم زده است.
اگر فروشنده یا فروشگاهدار دکوراسیون داخلی هستید و محصولات ابودیزاین رو به فروش میرسونید، میتونید با ثبت خریدهای متداول خود از طریق وب سایت ابودیزاین، سکه دیجیتالی به نام «ابوکَشَ» دریافت کنید.ابوکشَ چیست؟


ابودیزاین

در واقع طرح فروش ویژه محصولات ابودیزاین به نام ابوکَشَ، یک طرح تشویقی – حمایتی برای صاحبان فروشگاهها و فروشندگان در شبکه توزیع ابودیزاین است.
هدف از اجرای این طرح کمک به فروشندگان و صاحبان فروشگاههای دکوراسیون داخلیه که محصولات ابو رو میفروشن تا در این شرایط اقتصادی، علاوه بر سود فروش، هدایا و منافع جذاب دیگری هم عاید اونها بشه.
ابوکَشَ طوری طراحی شده که هم منافع صاحبان فروشگاه و هم منافع فروشندگان در آن لحاظ بشه.

با ابوکش چه کاری میتونید انجام دهید؟

ابودیزاین

کاری که شما باید انجام بدید اینه که مثل همیشه خریدهاتون رو از طریق سایت ابودیزاین به نشانی(Oubo.ir) ثبت کنید و بسته به میزان و مبلغ خریدتون، سکه های ابوکَشَ دریافت کنید.
حتما میپرسید با این سکه های دیجیتال چه کاری میتونید انجام بدید؟ خوب خیلی سادهاس شما میتونید سکه های دیجیتالی تون رو که پس از خرید محصولات مختلف ابو از سایت ابودیزاین (Oubo.ir) به دست میارید، به سکه های طلا و نقره واقعی تبدیل کنید.
در واقع ابودیزاین در طرح ابوکَشَ این امکان رو برای شما به وجود آورده تا مانند ارزهای دیجیتال ،سکه های دیجیتال به نام ابوکَشَ دریافت کنید و سپس این سکه های دیجیتالی رو به سکه های واقعی تبدیل کنید.

با هر خرید چقدر ابوکش دریافت میکنید؟
تعداد ابوکشهای دریافتی بسته به میزان خرید شما متغیر و به شکل زیر است:
با خرید بین 3 تا 12میلیون تومان ،10 ابوکش دریافت میکنید.
با خرید بین 12 تا 30 میلیون تومان ،50 ابوکش دریافت میکنید.
با خرید بین 30 تا 60 میلیون تومان ،150 ابوکش دریافت میکنید.
و با خرید بیش از 60 میلیون تومان ،400 ابوکش دریافت میکنید.

ابودیزاین

ثبت نام در در سایت ابودیزاین Oubo.ir
ثبتنام برای شروع طرح ابوکش بسته به اینکه آیا پیش از این عضو سایت شدهاید یا میخواهید برای اولین بار عضو شوید، چندتا حالت دارد:


حالت اول: در صورتی که پیش از این عضو سایت ابو نبودین و خرید اینترنتی نداشتین در قسمت بالا سمت راست سایت، روی قسمت «ورود/عضویت» و بعد «عضویت در سایت» کلیک کنید و در صفحهای که باز میشه اطلاعات مورد نیازی که سایت ازتون میخاد وارد کنین و مراحل ثبتنام رو تا انتها پیش برید و منتظر باشید تا ثبتنام شما توسط همکاران ما تایید بشه.

قوانین و سوالات مهم:
آیا خرید یک فروشنده منفعتی برای صاحب فروشگاه نیز ایجاد میکند؟
بله، هر تعداد ابوکشی که یک فروشنده دریافت کند، به همان میزان نیز صاحب فروشگاه ابوکش دریافت میکند. برای مثال اگر یک فروشنده با خرید خود 10 ابوکش دریافت کند ،10 ابوکش نیز به حساب صاحب فروشگاه واریز میشود. ولی جایزه ها تفاوت دارد که جدول های مخصوص خودش را دارد

اگر فروشگاهدار هنگام ثبتنام، نام خود را به عنوان فروشنده ثبت کند آیا میتواند فروشنده دیگری را ثبت نام کند؟
خیر، در صورتی که صاحب فروشگاه خود را به عنوان فروشنده نیز ثبت نام کند، دیگر نمیتواند نام فروشندهای را برای دریافت ابوکش ثبت نماید.

سکه های ابوکش را چگونه به طلا و نقره تبدیل کنیم؟
طبق جدول جوایز که در سایت موجود است، فروشنده میتواند درخواست تبدیل ابوکشهای خود به سکه های طلا یا نقره را ثبت کند و پس از بررسی، سکه های معتبر و مورد تایید برای وی ارسال میشود.

سکه های دریافتی هر کاربر توسط چه افرادی قابل مشاهده است؟
تعداد ابوکشهای دریافتی برای تمامی فروشندگان و فروشگاهدارانی که در این طرح ثبت نام کرده باشند ،قابل نمایش است.

طرح ابوکش تا چه زمانی ادامه دارد؟
ابوکش بازه تاریخی مشخصی ندارد. در واقع هر فروشنده یا فروشگاهدار بازی را تا حد نهایی )نشانSir) ادامه میدهد و دوباره ابوکشهای او صفر میشود و از ابتدا با خریدهای خود میتواند ابوکش دریافت کند این در حالی است که نشان اون برای همیشه حفظ خواهد شد.

آیا خریدها حتما باید از طریق وبسایت انجام شده باشد تا ابوکش به فروشندگان و فروشگاهداران پرداخت شود؟
بله، این طرح برای فروشندگان و صاحبان فروشگاههای دکوراسیون داخلی است که از طریق وب سایت ابودیزاین به نشانیOubo.ir اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود میکنند.

چه کسانی از طرح کنار گذاشته میشوند؟
در صو رتی که یک فروشگاه با گذشت یک ماه هیچ خریدی از ابو نداشته باشد، از این طرح کنار گذاشته میشود. در صورتی که صاحب فروشگاه در دریافتی فروشنده دخالت کند، فروشگاه اخطار میگیرد و در صورت تکرار از ابوکش اخراج میشود.
در صورتی که یک فروشگاه الزامات اعلام شده از جانب مدیر منطقه را در فروشگاه خود رعایت نکند ،اخطار میگیرد و در صورت تکرار از ابوکش اخراج میشود.

ابودیزاین


ابودیزاین