ابو همراهتونه

1399-12-4

در این هفته‌های پایانی سال، تیم ابودیزاین درحال طراحی و اجرای یک کمپین برای یادآوری روزهای خوش با شما بودن و خلق خاطره‌های جدید از راه دور است. در این کمپین از شما فروشگاه‌داران عزیز و همراهان همیشگی می‌خواهیم 3 محتوای مجزا تهیه کرده و برای ما به شماره واتس اپ/تلگرام 09338683940 ارسال کنید.
این محتواها شامل یک عکس و دو ویدئو می‌باشد که در صفحه اینستاگرام ابو به آدرس @oubo_design برای کمپین پیش‌رو منتشر خواهد شد.


محتوای اول عکس با ماسک سبز ابو #لبخند_ابوبرای تهیه این عکس لازم است در فروشگاهتان مکانی را به سلیقه خود انتخاب کرده، گوشی همراهتان را در حالت عمودی در جایی ثابت گذاشته و به گونه‌ای که از بالای سر تا شانه‌ها مشخص بوده و صورت‌تان در وسط تصویر باشد؛ روبروی دوربین قرار بگیرید. ماسک سبز ابو را که برایتان ارسال شده بزنید و درحالی که لبخند زیبایتان را بر لب دارید از خود عکس بگیرید.


محتوای دوم ویدئوی 360 درجه #برمدار_ابوبرای تهیه این ویدئو کافیست در نقطه مرکزی فروشگاهتان بایستید، گوشی همراهتان را به صورت عمودی در دست گرفته و از یک نقطه شروع کنید. با چرخش دَوَرانی سعی کنید تا در طول شمارش 15 ثانیه یک ویدئوی 360 درجه از فروشگاهتان بگیرید اما نقطه ایستادنتان را حدالامکان تغییر ندهید و با گام‌های کوچک بچرخید تا مجدد به نقطه شروع ویدئو برسید.


محتوای سوم ویدئوی پرسش و پاسخ #منو_ابو
برای تهیه این ویدئو مجددا نقطه‌ای دلخواه را در فروشگاهتان انتخاب کنید. گوشی همراهتان را به صورت عمودی در جایی ثابت بگذارید. درحالی که پاکت سوالات ارسالی را در دست دارید رو به دوربین بایستید؛ به گونه‌ای که از صورت تا بالاتنه و دست‌ها در فیلم مشخص باشند. سپس سوالات را یک به یک خوانده و رو به دوربین پاسخ دهید.


پی نوشت: درصورت امکان از پشت صحنه ساخت ویدئوهاتون هم برای ما عکس و فیلم بفرستید


منتظر جوایز و هدایای ابو برای قدردانی از این همکاری باارزش باشید.