صد روز با ابو

1399-12-4

در جشنواره 100 روز با ابو علاوه بر سفر کردن و دیدن شهرهای زیبای ایران عزیز، مهمان همکارهای خوش ذوق و پرمهر ابویی بودیم. دورهمی‌های کوچک با دل‌هایی بزرگ را تجربه کردیم و از دیدن لبخند زیبا روی لب‌هاتون لذت بردیم.
روزهای سخت و شیرینی که شهر به شهر گشتیم و از اعماق وجودمان حس کردیم که خانواده‌ای بزرگ و مهربان داریم و این باهم بودن‌ها، شد راز موفقیت ابو. امروز به خود می‌بالیم که خانواده‌ای ساختیم خاص و منحصربفرد.
مبدا ما و همراهان ابو یکی نبود، اما مقصدمان مشترک بود. یکی از اصفهان، یکی از شیراز و تبریز و... هرکس از شهری آمده‌بود تا دست در دست هم رویداد خانوادگی‌مان را جشن بگیریم؛ رویدادی از جنس دیدار با پیشتازان صنعت دکوراسیون و همراهان ابویی در غرب و شرق و شمال و جنوب ایران بزرگ؛ رویدادی صمیمی، شیرین و سبز، سبز به رنگ ابو!
آن روز‌ها، برای مراقبت از سلامتی‌مان‌ مجبور نبودیم لبخندها را با ماسک بپوشانیم؛ به گرمی دستانتان را در دست می‌فشردیم و از نفس کشیدن کنارتان بی‌واهمه، لبخند که نه، قهقهه سر می‌دادیم.
تحمل این سفر طولانی را مدیون شما هستیم که از بودن در کنارتان انرژی گرفتیم و با قدرت بیشتر به پیشواز جاده‌ها ‌رفتیم.
در ویدئو زیرمی‌توانید خلاصه‌ای از جشنواره 100 روز با ابو را مشاهده کنید.هر بار به منطقه ای سفر کردیم و به خانواده 1000 نفری ابو سر زدیم ، در ویدیئو های زیر می تونید آن روزهایمان را کنار خانوده دوست داشتنی ابو ببنید:


تهرانشیرازاهواز