کمپین برگ تا برف

1400-9-27

ابودیزاین در روزهای پایانی فصل پاییز، برای جبران دور بودن از شما و همراهی دوباره، یک کمپین جدید طراحی کرده است. در این کمپین از شما فروشگاه‌داران عزیز و همراهان همیشگی می‌خواهیم 3 محتوای مجزا تهیه کرده و برای ما از طریق دایرکت اینستاگرام یا به شماره واتس اپ/تلگرام 09338683940 ارسال کنید.
این محتواها شامل یک عکس، یک ویدئو و یک متن به همراه کد کاغذدیواری است که در صفحه اینستاگرام ابو به آدرس @oubo_design منتشر خواهد شد.
فراموش نکنید آدرس اینستاگرام خودتان را برایمان ارسال کنید، ابو شما را تگ می‌کند و به همکاران سراسر کشور معرفی خواهید شد.


چالش اول: متن به همراه کد کاغذدیواری – #ضرب_الاُبو

اولین چالش از جنس ضرب المثل و محصولات ابو است. شما باید با ریزبینی بین طرح‌های کاغذدیواری نکته‌ای پیدا کنید و یک ضرب‌المثل مرتبط به همراه اسم آلبوم و کد محصول برای ما ارسال کنید. هیچ محدودیتی برای تعداد ارسال ضرب‌المثل ندارید.
ایده‌ها و ضرب‌المثل‌هایی که ارسال می‌کنید به اسم خودتان در محتواهای آینده کمپین استفاده می‌شود؛ پس پرچم فروشگاه‌های ابو رو بالا نگه‌دارید.


چالش دوم: عکس #قاب_زمستونی ابو

از قاب دستان‌تان برای ثبت لحظات پایانی پاییز 1400 استفاده کنید؛ و یا عکس چهره‌های نازنینتان را از همین قاب برای ما ارسال کنید. برای ثبت این قاب زمستانی زیبا، می‌توانید از دوست، همکار و یا خانواده کمک بگیرید و از شما عکس بگیرند.


چالش سوم: ویدئو از محل کار #ابو_زوم

از شما می‌خواهیم ما و همکارها را از حال و هوای فروشگاه‌تان باخبر کنید.
برای تهیه این ویدئو کافیست گوشی همراهتان را به صورت عمودی در نقطه دلخواه فروشگاه‌تان به صورت ثابت نگه دارید (توصیه می‌شود زاویه به گونه‌ای باشد که رفت و آمد و فعالیت خودتان در فروشگاه مشخص باشد) و یک ویدئو تایم لپس (Time Laps) یا همان ویدئوی دورِ تند بگیرید و برای ما ارسال کنید. زمان ویدئو به دلخواه شماست و آفریدن سوژه‌های ابویی را هم به خودتان می‌سپاریم.