فروش اقساطی ابودیزاین

1401-4-11

در سال 1401 با افزایش شصت درصدی در سقف اقساط فروش اُبودیزاین، همراه شما هستیم.
از ابتدای ظهور این برند، ماموریت سازمانی اُبودیزاین بهبود مداوم شرایط فروش برای نمایندگان و فروشندگان بوده است؛ از همین رو، تسهیل خرید برای مشتریان را راه حل مناسبی در بازار متلاطم امروز دانستیم و تلاش کردیم شرایطی محقق گردد تا هم فروشندگان و هم خریداران محصولات اُبودیزاین از این طرح ویژه بهره‌مند شوند.


شرایط استفاده از این طرح را در ادامه بخوانید:

ماده 1)
فروش اقساطی عبارت است از واگذاری كالا به بهای معلوم به خریدار به ترتیبی كه تمام یا قسمتی از بهای مزبور به اقساط مساوی یا غیر مساوی در سر رسیدهای معین دریافت گردد.
ماده 2)
کلیه کالاهای مشخص شده توسط شرکت گلخندان تجارت (برند اُبودیزاین) موضوع فروش اقساطی خواهد بود.
ماده 3)
فروش اقساطی یک ابزار تسهیلاتی است برای خرید کالا توسط خریداران و به منظور احترام به مصرف کنندگان توسط شرکت گلخندان تجارت (برند اُبودیزاین) به صورت کوتاه‌مدت یا میان‌مدت یا بلندمدت کاربرد دارد.
ماده 4)
شرکت گلخندان تجارت (برند اُبودیزاین) می‌تواند به منظور حصول اطمینان از بازپرداخت بهای كالای فروخته شده از خریدار تضمین كافی مطابق مقررات اعلامی اخذ نماید.
ماده 5)
شرایط تسویه حساب اقساطی:
• پیش پرداخت:20 %
• سود ماهیانه به ازای هر قسط: 2%
• تعداد اقساط: حداکثر 12 قسط
روش پرداخت:
به ازای هر ماه قسط یک برگ چک و یا یک ماه در میان ماه‌های فرد، شامل کلیه محصولات اُبودیزاین که از طریق وبسایت قابل خرید می‌باشد.
ماده 6)
نحوه ی اخذ تضامین از خریداران به شرح ذیل می باشد:
 مدارک هویتی شامل کپی از پشت و روی کارت ملی جدید یا رسید تعویض و کپی تمام صفحات شناسنامه (رویت اصل این مدارک و احراز هویت شخص الزامی است)
 مدارک شغلی صادرکننده چک شامل کپی جوازکسب یا فیش حقوقی یا حکم کارگزینی (رویت اصل این مدارک و احراز هویت شخص الزامی است)
 دریافت چک صیادی معتبر (استعلام حساب صادرکننده قبل از دریافت چک الزامی است)
 کپی اجاره نامه معتبر یا سند ملکی محل سکونت صادرکننده چک
جهت سهولت در خرید توسط مشتریان، منظور از شخص ضامن در این مورد، شخصی هست که به همراه صاحب حساب برای خرید مراجعه نموده است. به طور مثال؛ زمانی که یک آقا به همراه همسرش برای خرید مراجعه می‌کند و آقا از حساب خویش اقدام به اصدار چک می‌نماید از همسر ایشان خواسته شود پشت چک را به عنوان ضامن امضا نماید.